Zapraszamy do odwiedzenia
naszej strony HELLOPAK

Mamy nadzieję, że zmiany na naszej nowej stronie spodobają się Państwu a odnalezienie interesującej Państwa informacji będzie łatwiejsze i wymagać będzie krótszego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Więcej

Nasza oferta
to doskonała technologia

Nowoczesny sprzęt umożliwia stworzenie atrakcyjnej cenowo oferty przy zachowaniu najwyższej jakości produkcji. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w małych osiedlowych piekarniach jak i w największych piekarniach przemysłowych.

Więcej

Współpraca
badź naszym klientem

W zakresie obsługi klienta stawiamy główny nacisk na wysoką jakość produktu oraz możliwie najlepszy serwis sprzedażowy i po sprzedażowy. W naszych działaniach proponujemy bezpośrednią obsługę klienta przez przedstawicieli firmy.

Więcej

Opakowania na chleb


Nasza firma Kee-seal działa od 2004 roku – od tego czasu zajmujemy się projektowaniem i produkcją opakowań na pieczywo i innego rodzaju woreczków na produkty spożywcze. Miesięcznie jesteśmy w stanie wyprodukować nawet do 24 milionów torebek! Kładziemy nacisk na wysoką jakość i dzięki nowoczesnemu sprzętowi spełniamy oczekiwania każdego wymagającego klienta. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty ISO 9001:2008 oraz HACCP. W naszej ofercie znajdują się opakowania na chleb w wielu różnych wariantach, także na zamówienie klienta. Dostarczamy woreczki do chleba z nadrukami oraz bez nadruków, także oferujemy worki do szprycowania, w tym worki do szprycowania Kee-seal Ultra, które są chronione patentem ze względu na zastosowanie innowacyjnej zewnętrznej warstwy. Również sprzedajemy worki do tortów, torebki papierowe, taśmy drukowane. Drugą kategorią naszej oferty są urządzenia – drukarki etykiet, krajalnice, klipsownice, a także noże do krajalnic, klipsy i etykiety.