O nas

 o nas

 

Naszą działalność rozpoczęliśmy jako przedstawiciel producenta woreczków do szprycowania Kee-seal, obsługując zarówno rynek polski, jak i kraje Europy centralnej i wschodniej. Niedługo później do naszej oferty dołączyły wysokiej jakości woreczki z polipropylenu z nadrukami i bez nadruków przeznaczone dla piekarni. Nacisk na jakość produktów spowodował, że zaufało nam wiele uznanych przedsiębiorstw działających w branży piekarskiej.

 

Produkty – najwyższej jakości i w przystępnej cenie


Znajdujące się obecnie w naszej ofercie opakowania są produkowane tylko ze sprawdzonych materiałów, które sprowadzamy od światowych liderów w swoich branżach. To materiały posiadające wszystkie certyfikaty. Maszyny, które pracują w naszej firmie, to najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt znajdujący się na rynku.

 

W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne cenowo opakowania na chleb w pełnej gamie wariantów. Są wybierane zarówno przez niewielkie piekarnie osiedlowe, jak i przez obsługujące całą Polskę przemysłowe zakłady piekarnicze. Pieczywo opakowane w nasze torebki znajdą Państwo w związku z tym w wielu sklepach. Dzięki temu, że opakowania produkujemy w różnych wymiarach oraz z opcją personalizacji, mogą spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

 

Obsługa klienta – tylko na najwyższym poziomie


Klient jest dla nas najważniejszy. Jako producent woreczków do chleba wiemy, czego potrzebują nasi odbiorcy, dlatego dostarczamy nie tylko woreczki wysokiej jakości, ale również wraz z nimi fachowy serwis sprzedażowy i posprzedażowy. Przedstawiciele Kee-seal dopasowują do wymagań klientów optymalne produkty i całościowo zadbają o zadowolenie z owocnej współpracy. Kierujemy się zasadą, aby zarabiać pieniądze nie na naszych klientach, ale wraz z naszymi klientami. Najlepszym świadectwem naszej efektywności jest szerokie grono odbiorców, które stale się poszerza, oraz mocna idąca w parze pozycja na rynku.

 

Sprzedaż – zawsze indywidualnie dopasowana do wymagań klientów


Zależy nam na tym, aby dostarczać klientom wyroby indywidualnie do nich dopasowane. Dlatego oprócz standardowych woreczków na pieczywo i innych typów opakowań w naszej ofercie umożliwiamy także wykonanie ich na zamówienie. Bezpłatnie przygotowujemy nasze propozycje, które stanowią podstawę do wyceny gotowego opakowania. W ten sposób nasza oferta pozostaje zawsze przejrzysta i umożliwia klientowi wybór tej najlepszej.

 

Jednocześnie wiemy, jak ważne są stabilne warunki współpracy, dlatego nasze umowy zawsze biorą pod uwagę oczekiwania każdej ze stron, by sprzyjać długookresowemu bezpieczeństwu. W ten sposób stale pozyskujemy nowych klientów, którzy doceniają nas za atrakcyjne warunki partnerstwa w biznesie.

 

Gdy potrzebują Państwu doradztwa i mają pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z produktami Kee-seal!

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą .

       dofinansowanie