Produkcja

Nasze moce produkcyjne wynoszą obecnie około 24 milionów torebek miesięcznie.
        

        
      

Używamy maszyn produkowanych przez światowych liderów branży opakowań, posiadamy najszybsze dostępne obecnie na rynku zgrzewarki do torebek. Nowoczesne wyposażenie umożliwia stworzenie atrakcyjnej cenowo oferty przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

 

 

 

 

 

Oferujemy woreczki wentylowane za pomocą otworów o średnicy 4 mm (makrowentylacja) jak i perforowane za pomocą igieł na gorąco (mikrowentylacja). Rozmiar woreczków umożliwia zapakowanie różnorodnych produktów: od pojedynczych bułek czy ciastek do bochenków chleba o wadze ponad 1 kg.

Możliwa jest produkcja torebek z zaokrąglonymi rogami jak również ze ścietymi rogami, oraz z zakładką do 60mm.

okrągłe rogiścięte rogizakładka

Folia używana do produkcji woreczków pochodzi od renomowanych europejskich producentów. Używamy specjalnej folii zimowej zapewniającej znacznie większą odporność na niską temperaturę. Standardowo używamy folii o grubości 25 mikronów, ale na zamówienie klienta oferujemy woreczki z folii 20, 30 i 35 mikronowej.

Folia 20 mikrornowa doskonale sprawdza się przy pakowaniu ręcznym i przy zastosowaniu urządzeń do rozdmuchu. Folia 25 mikronowa w pełni spełnia wymogi szybkich automatów pakujących. Folia 35 mikronowa oraz specjalne farby umożliwiają pasteryzację produktu.