Taśmy drukowane

                                                                              folia

W Kee-seal zakupią Państwo taśmy drukowane PP CAST, BOPP dopuszczone do kontaktu z żywnością, a także laminaty wykonane z kombinacji tych materiałów. To taśmy przeznaczone do szybkiego pakowania pieczywa i innych produktów z użyciem poziomych maszyn pakujących. Dzięki personalizacji nadruku Państwa wyroby będą mogły wyglądać estetyczne i będą dobrze zabezpieczone.

 

Wykonujemy nadruki na taśmach do maksymalnie 8 kolorów. Wykorzystujemy materiały o grubości wynoszącej od 20 do 100 mikronów. Średni czas wykonania projektu taśm drukowanych wynosi kilka dni roboczych. W przypadku zamówień klientów od 250 kilogramów realizujemy zamówienie wraz z terminem dostawy w 3-4 tygodnie od momentu zatwierdzenia wzoru.

 

Oprócz taśm drukowanych oferujemy także taśmy niezadrukowane PP CAST oraz BOPP w różnych wariantach szerokości. Taśmy dostępne są też z opcją perforacji. Gdy mają Państwo pytania związane z naszą ofertą, odpowiemy na nie jak najszybciej. Zachęcamy do zamówienia taśm drukowanych i niezadrukowanych w naszej firmie Kee-seal!